Kategorie

Polub nas na FB

O nas

Antique Beauty to firma z wieloletnią tradycją, sięgającą swoimi korzeniami 1995 roku. Spółka zajmuje się sprzedażą antyków oraz starych i unikalnych przedmiotów kolekcjonerskich. Własna profesjonalna pracownia renowacyjna i wykwalifikowana kadra pozwalają zaoferować klientom pełen zakres obsługi z jednej ręki.

Na dużej powierzchni salonu sprzedażowego (1.250 m2) znajdą Państwo ciekawe aranżacje oryginalnych, pieczołowicie odrestaurowanych przedmiotów z różnych stylów i epok. Duży wybór mebli i akcesoriów, kompetentna obsługa i profesjonalne doradztwo to coś, co nieustannie przyciąga zarówno znawców sztuki, jak i miłośników piękna, chcących w niebanalny sposób udekorować wnętrza swoich mieszkań i domów.

W salonie Antique Beauty każdy kto kocha wyjątkowe przedmioty i dzieła z duszą znajdzie coś dla siebie.

Od 12.05.2017 roku jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich (www.antykwariusze.pl) oraz członkiem Międzynarodowej Unii antykwarycznej CINOA (www.cinoa.org) 

Nasze wieloletnie doświadczenie pomoże Państwu wejść w zaczarowany świat dawnych lat...

Zapraszamy - do NAJWIĘKSZEGO SALONU ANTYKÓW W POLSCE!

Antique Beauty wnetrze salonuAntique Beauty wnetrze salonuAntique Beauty wnetrze salonuAntique Beauty wnetrze salonuAntique Beauty wnetrze salonuAntique Beauty wnetrze salonuAntique Beauty wnetrze salonu

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Antique Beauty
powered by BILOO.pl